"Milionerzy": Padło kolejne muzyczne pytanie z 125 tys. złotych

We ostatnim odcinku teleturnieju "Milionerzy" Pan Michał stanął do walki o milion złotych. Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu padło kolejne muzyczne pytanie. Brzmiało ono następująco:

Dokończ przypomniany filmem J. Kondratiuka, przebój Tercetu Egzotycznego: "menuetti, piruetti, conga, bonga, castanietti, conga, bonga i cabasa..."

A: „driny zawsze pierwsza klasa”

B: „są z banana, z ananasa”

C: „wygibasy na golasa”

D: „Niasa, kasa i Mombasa”

Prawidłowa odpowiedź to: B

Pan Michał miał problemy z tym pytaniem. Wykorzystał ostatnie koło ratunekowe "telefon do przyjaciela". Po konsultacji z mamą zaznaczył odpowiedź "C". Niestety była ona błędna. Uczestnik zabrał do domu 40 tys. złotych/

Teleturniej „Milionerzy” jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!