"Milionerzy": Padło pytanie o muzykę Krzysztofa Komedy warte pół miliona złotych

We ostatnim odcinku teleturnieju "Milionerzy" Pani Hanna Przydatek z Poznania stanęła do walki o milion złotych. Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu padło kolejne muzyczne pytanie. Brzmiało ono następująco:

Krzysztof Komenda skomponował muzykę do wszystkich tych filmów, ale jeden z nich wyreżyserował kto inny niż pozostałe. Który?

A: "Nóż w wodzie"

B: "Matnia"

C: "Niewinni czarodzieje"

D: "Dziecko Rosemery"

Prawidłowa odpowiedź to: C.

Pani Hanna miał problemy z tym pytaniem. Intuicja podpowiadała jej, aby zaznaczyć odpowiedź "D". Zdecydowała się jednak zakończyć grę na tym etapie i okazuje się, że był to dobry wybór.

Teleturniej „Milionerzy” jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!