Adam Lambert złożył muzyczny hołd Davidowi Bowiemu

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych przebojów. Tym razem sięgnął po klasyk z repertuaru Davida Bowiego.

Adam Lambert swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodnił to ponownie nagrywając cover hitu Davida Bowiego "Starman". Artysta chciał w ten sposób złożyć hołd Bowiemu w 5. rocznicę jego śmierci. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Artysta po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, postanowił powrócić z solowym materiałem. Nowy album Adama Lamberta, to hołd złożony latom 70. ubiegłego wieku. Słychać to wyraźnie w brzmieniu gitar oraz funkowych elementach kompozycji, ale mimo to całość płyty posiada nowoczesnym charakter. „Velvet” to popis wyjątkowych możliwości wokalnych Adama Lamberta. Na płycie gościnnie pojawił się Neil Rogers gitarzysta i producent, współzałożyciel zespołu Chic.

Adam LambertAdam Lambert zaprasza na dwa urodzinowe koncerty internetowe

Adam miał jesienią ruszyć w trasę koncertową promującą jego nowy album "Velvet". Artysta ma w Polsce wielu fanów, których ucieszyła informacja o wrześniowym koncercie, który miał się odbyć 7 września 2020 roku. Niestety z powodów bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa był zmuszony odwołać całą trasę.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!