Dwóch podróżników wykonało hit "I Will Always Love You" na środku pustyni

Jedna z najpopularniejszych piosenek Dolly Parton doczekała się wyjątkowej przeróbki. W takiej lokalizacji chyba jeszcze nikt jej nie wykonywał. Zobaczcie sami!

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu "Bodyguard". Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton "I Will Always Love You", praktycznie z miejsca stała się hitem. 

Opera Singing Dog || ViralHogBuldog francuski śpiewa "I Will Always Love You"

Jest to niewątpliwie jeden z najczęściej coverowanych utworów w historii muzyki. Ostatnio swoim wykonaniem postanowiło się podzielić dwóch podróżników. Zaśpiewali ten wielki przebój na środku pustyni! Musicie to zobaczyć:

 

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!