Kasia Cerekwicka zaśpiewała hit "I Will Always Love You" w "Jaka to melodia?"

Wokalistka już niejednokrotnie zaskoczyła swoich fanów coverami największych przebojów. Nie inaczej było w programie "Jaka to melodia?". Zobaczcie, jak poradziła sobie z przebojem Dolly Parton.

W jednym z ostatnich odcinków programu "Jaka to melodia?" muzyczną gwiazdą była Kasia Cerekwicka. Piosenkarka wykonała jeden z największych hitów z repertuaru Whitney Houston "I Will Always Love You". Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu "Bodyguard". Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton "I Will Always Love You", praktycznie z miejsca stała się hitem.

WHITNEY HOSUTONPowstaje film o Whitney Houston. Wiemy, kto zagra główną rolę

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!