Wiking wzruszył jurorów hitem A-ha "Take On Me" [WIDEO]

W Wielkiej Brytanii rozpoczęła się nowa edycja show "The Masked Singer". Zobaczcie, kto pojawił się pierwszym odcinku.

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu "The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć artystę przebranego za smutnego wikinga, który wykonał wielki przebój z repertuaru zespołu A-ha "Take On Me". Zobaczcie, jak sobie a nim poradził.

 

Take On Me (a-ha) | FREE DAD VIDEOSTata z kilkuletnią córką zaśpiewał przebój "Take on Me"

Wydane oryginalnie w 1985 roku wideo do "Take On Me" zostało niedawno odnowione i dla poprawy jakości unowocześnione do formatu 4K. Wyreżyserowany przez Steve'a Barrona teledysk zachwycił widzów przełomowym połączaniem ołówkowego szkicu z filmowymi ujęciami. Ta technika, zwana animacją rotoskopową, wymaga ręcznego odrysowania, klatka po klatce, ujęć z filmu. By ukończyć klip, Michael Patterson i Candace Reckinger spędzili 16 tygodni odrysowując tysiące klatek.

Niemieckie nagrody muzyczne EchoZobacz, jak powstawał teledysk do hitu A-ha "Take On Me" [WIDEO]

"The Masked Singer” (tłumaczenie "Zamaskowany piosenkarz") to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

W jury brytyjskiej edycji show zasiadają: Rita Ora, Jonathan RossDavina McCall.

Chcielibyście zobaczyć polską edycję tego programu?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!