Patrycja Markowska zaśpiewała z tatą hit Czerwonych Gitar "Płoną góry, Płoną lasy"

Piosenkarka przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę. Wykonała z Grzegorzem Markowskim wielki przebój zespołu Czerwone Gitary.

Z powodu panującej pandemii koronawirusa branża rozrywkowa została dosłownie zamrożona. Artyści mogą nawiązać kontakt ze swoimi fanami jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Swoją tęsknotę za koncertami i spotkaniami z publicznością wyraziła ostatnio na Facebooku Patrycja Markowska. Artystka tym razem zaprosiła do duetu swojego tatę Grzegorza Markowskiego. Wykonali wielki przebój "Płoną góry, Płoną lasy" z repertuaru Czerwonych Gitar. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

PERFECT15 piosenek, za które kochamy zespół Perfect

Pod koniec października 2020 roku Patrycja Markowska zaprezentowała nowy singiel "Pod wiatr". Jest to rockowa i pełna tęsknoty ballada. Artystka odkrywa swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni.

Chcę mówić o tym, co ważne. Pandemia odciska na nas swoje piętno, zmienia nas i pewnie długo będzie w nas rezonować. Ma jednak swoje dobre oblicze - sprawiła, że znowu skupiliśmy się nie na błahostkach, ale na tym co nas jako ludzi definiuje. Na relacjach. Na bliskich. To znajdziecie w piosence „Pod wiatr”.

– mówi o piosence Patrycja.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!