John Travolta odtworzył z córką słynny taniec z "Grease" w reklamie Super Bowl

Minęły prawie 43 lata, odkąd "Grease" wstrząsnął naszym światem i pomógł uczynić Johna Travoltę musicalową supergwiazdą. Aktor nadal jest w świetnej formie, co udowodnił w nowej reklamie Super Bowl.

John Travolta w swoim życiu zagrał wiele kultowych ról od T-Birda do Wilda Hoga, od Johna Gottiego do prawnika gwiazd Roberta Shapiro. Jest wielkim fanem muzyki i znakomitym tancerzem. Udowadniał to niejednokrotnie. Aktor wystąpił ostatnio ze swoją córką w reklamie Super Bowl. Wykonali wspólnie fragment choreografii z musicalu "Grease". Całą reklamę możecie zobaczyć poniżej.

 

'Grease' 1978Jak zmieniała się Olivia Newton-John? [GALERIA]

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że powstaje pełnometrażowy prequel „Grease” pod tytułem „Summer Loving”. Za scenariusz odpowiedzialny jest John August. Jego fabuła cofnie się do wakacyjnego romansu pary głównych bohaterów, który w pierwszym filmie został jedynie wspomniany. 

To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów popularnego musicalu. Powstanie również serial pod tytułem „Grease: Rydell High” będzie dostępny na platformie HBO Max. Twórcy zdradzili jedynie, że akcja będzie toczyć się w latach 50. Usłyszymy zarówno klasyczne utwory musicalowe, jak i premierowe piosenki. W obsadzie serialu pojawią się niektórzy bohaterowie z oryginału. 

GreaseJak dobrze pamiętasz film "Grease"? [QUIZ]

Film „Grease” z 1978 roku opowiada historię dziewczyny Sandy (Olivia Newton-John), która , która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! Film doczekał się sequela „Grease 2”, który miał premierę w 1982 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!