"Under The Sea": Małżeństwo nagrało parodię utworu z "Małej Syrenki"

Ten przebój z bajki Disneya doczekał się już wielu przeróbek. Dziś chcemy zaprezentować jego nieco bardziej parodiową wersję.

Przygoda Penn Holderness i jego żony Kim w zabawnym coverowaniu utworów, zaczęła się w 2013 roku. Chcąc w oryginalny sposób złożyć życzenia swej najbliższej rodzinie, nagrali bożonarodzeniową kartkę i wrzucili do sieci. W ciągu zaledwie jednej nocy wideo stało się hitem internetu. Zaczęli nagrywać więcej filmików z rodziną, by reszcie internautów poprawić humor. W ciągu siedmiu lat ich produkcje zyskały ponad miliard wyświetleń i aż 4,6 miliona subskrybentów.

Adorable 3 years old Claire sings Little Mermaid on Little Big Shots3-letnia dziewczynka zauroczyła publiczność piosenką z "Małej Syrenki"

Ostatnie jego wideo to linia melodyczna z piosenki „Under The Sea” z tekstem opowiadającym o życiu z osobą z ADHD. Penn sam posiada zespół nadpobudliwości i wie, co się z nim wiąże. W jednym z wywiadów mówi, że to właśnie dzięki niemu jest w stanie nagrywać tak przyjemne covery. Niecałe półtora roku temu udostępnił również poradnik z dziesięcioma wskazówkami, jak sobie radzić zaburzeniem. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Mała SyrenkaJak dobrze znasz "Małą Syrenkę"? [QUIZ]

Utwór „Under the Sea” pochodzi z animowanej produkcji Walta Disneya „Mała Syrenka” z 1989 roku. Piosenka została napisana przez Alana Menkena i Howarda Ashmana zdobyła Oscara, Złoty Glob i nagrodę Grammy. W filmie widzimy, jak wspaniałe wykonanie prezentuje nam zabawny krab o imieniu Sebastian.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!