14-letnia dziewczynka zachwyciła jurorów swoim wykonaniem "Bohemian Rhapsody" [WIDEO]

Dziewczynka wystąpiła podczas castingów do portugalskiej edycji show "The Voice Kids". Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Ten wielki przebój zespołu Queen już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. W takiej aranżacji jednak jeszcze go nie słyszeliśmy! 14-letnia Livia wystąpiła w programie "The Voice Kids” i sprawiła, ze jurorom opadły szczęki. Jej wykonanie "Bohemian Rhapsody" ma już ponad 300 tys. wyświetleń. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Luka Sulic - Bohemian Rhapsody (Queen)'Bohemian Rhapsody' w wykonaniu mistrza wiolonczeli [WIDEO]

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Jak Wam się podoba taka wersja przeboju Queen?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!