Para wykonała hit "The Best" Tiny Turner z psem na kolanach [WIDEO]

Każdy z nas lubi przeboje, które są ponad czasowe. Niejednokrotnie słysząc znany i lubiany utwór, wcielamy się w rolę wokalistów i śpiewamy, czy to pod prysznicem, czy też stojąc autem w korkach. Dziś chcemy Wam przedstawić zespół, który zamienił przyjemność śpiewania w coverowy sukces.

Grupa Walk off the Earth powstała w 2006 roku. Pochodzą z Kanady i specjalizują się głównie w indie rock, alternatywny rock, czy też punk rock. Tworzą oni niskobudżetowe kawałki własne bądź zaadoptowane popularne przeboje we własnych brzmieniach. Nagrywają wszystko bez pomocy wytwórni płytowych czy managerów. Charakterystyczne dla nich jest wykorzystywanie nietypowych instrumentów jak ukulele, łyżki czy też theremin.

Tina TurnerJak dobrze znasz Tinę Turner? [QUIZ]

Dziś chcemy przedstawić Wam ich aranżacje piosenki Tiny Turner „The Best. Kawałek w oryginalnej wersji powstał w 1988 roku nagrany przez Bonnie Tyler. Jak widać, sama Tina w 1989 roku, nagrała swoją coverową wersję, która jest do dziś najbardziej rozpoznawalną i kojarzona z nią, jako twórcą singla. Domowa, akustyczna wersja, wydobywa na przód piękny głos wokalistki. Nowa, lecz przepiękna aranżacja, idealnie nadaje się do wieczornego relaksu w domu, gdy za oknem śnieg i mrok. Sami zobaczcie!

 

Tina TurnerTOP 10 największych przebojów Tiny Turner

Zespół zyskał swą popularność dzięki YouTube’owi. To tam właśnie najczęściej możemy znaleźć wybitnych artystów, którzy tworzą z potrzeby serca, a niekoniecznie potrzebują do nagrań wielkich wytwórni. Mają oni 4 milion subskrypcji. Choć z biegiem czasu zdecydowali się na podpisanie kontraktu płytowego z Columbia Records i w sumie wydali 4 płyty.

Ich najpopularniejszymi cover’ami są między innymi „Someone Like You” Adele, czy „Royals” Lorde.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!