Andrea Bocelli zaśpiewał z synem hit "Fall On Me"

Utwór pochodzi z albumu Andrei Bocellego, który ukazał się 25 października 2018 roku.

Duet Andrei i Matteo Boccelich wstrząsnął światem. Piosenka okazała się prawdziwym hitem i w ciągu miesiąca od premiery uzyskała ponad 18 mln wyświetleń na platformie YouTube! Panowie ostatnio wykonali ten wielki przebój z okazji rozpoczęcia Chińskiego Nowego Roku. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Andrea Bocelli - Hallelujah (live at Teatro Regio di Parma)Andrea Bocelli wykonał z córką przebój "Hallelujah" Leonarda Cohena

Tak Andrea Bocelli wspomina współpracę ze swoim synem Matteo.

Każdy, kto jest rodzicem, każdy, kto zna wspaniałe poczucie odpowiedzialności bycia matką albo ojcem, zrozumie przesłanie tego utworu. Jest to moja pierwsza piosenka, którą nagrałem z moim synem. Technicznie nasze głosy są bardzo różne, ale jest jedna rzecz, która je łączy – nastawienie. Ten charakterystyczny sposób wyrażania siebie przez Twój głos. To jest coś, czego nie można się nauczyć, z tym trzeba się urodzić.

Ostatni album tenora „Believe” wyprodukowany przez Stevena Mercurio i Haydna Bendalla to kolekcja podnoszących na duchu utworów, które towarzyszyły Bocellemu przez lata. Znalazły się wśród nich również dwa duety ze śpiewaczką operową Cecilią Bartoli, a także dotychczas niepublikowany utwór nieżyjącego już włoskiego kompozytora Ennio Morricone. Płyta ukazała się pod koniec listopada 2020 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!