Patrycja Markowska zaśpiewała przebój Maanamu "Kocham Cię, Kochanie Moje"

Piosenkarka już niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów coverami największych polskich przebojów. Tym razem sięgnął po utwór z repertuaru zespołu Maanam.

Patrycja Markowska swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodniła to ponownie podczas koncertu walentynkowego, który zorganizowała telewizja Polsat. Artystka wykonała przebój "Kocham Cię, Kochanie Moje" z repertuaru zespołu Maanam. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Tego wieczoru na scenie wystąpili również między innymi Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski, Michał Szpak, Michał Wiśniewski czy Farba.

KoraJak dobrze znasz piosenki zespołu Maanam? [QUIZ]

Pod koniec października 2020 roku Patrycja Markowska zaprezentowała nowy singiel "Pod wiatr". Jest to rockowa i pełna tęsknoty ballada. Artystka odkrywa swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni.

Chcę mówić o tym, co ważne. Pandemia odciska na nas swoje piętno, zmienia nas i pewnie długo będzie w nas rezonować. Ma jednak swoje dobre oblicze - sprawiła, że znowu skupiliśmy się nie na błahostkach, ale na tym co nas jako ludzi definiuje. Na relacjach. Na bliskich. To znajdziecie w piosence „Pod wiatr”.

– mówi o piosence Patrycja.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!