Chór medyków nagrał polską wersję hitu "Shallow" Lady Gagi z ważnym przesłaniem

Ta piękna ballada z repertuaru Lady Gagi doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Przebój "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" był niewątpliwie jednym z najpopularniejszych utworów 2019 roku. Do sieci trafiły wyjątkowy cover tego wielkiego przeboju w wykonaniu polskich lekarzy. Chcą oni w ten sposób zwrócić uwagę na problem zdrowia psychicznego Polaków i dużej ilości samobójstw wśród mężczyzn. 

Podczas pandemii COVID-19 z dnia na dzień zostały zawieszone nasze codzienne aktywności, każdego dnia konfrontujemy się z lękiem, niepewnością i brakiem poczucia bezpieczeństwa. Według badań aż u 1/3 osób pozostających w izolacji istotnie pogarszało się samopoczucie. Różne, utrzymujące się przez dłuższy czas stresory mogą doprowadzić do depresji.
My, Chór Medici Cantares, chcemy zwrócić uwagę na osoby wokół nas, które mogą potrzebować pomocy, wsparcia, akceptacji w tych trudnych czasach. Do współpracy zaprosiłyśmy naszych śpiewających kolegów, aby symbolicznie podkreślić, że to właśnie mężczyźni częściej dokonują skutecznych prób samobójczych. Dbajmy o siebie, pamiętajmy o innych, nie wstydźmy się prosić o pomoc!

Posłuchajcie, jak brzmi ten wielki przebój wykonany przez chór polskich medyków Medici Cantares.

 

Utwór "Shallow" zdobył już wiele nagród w tym Złotego Globa, Oscara oraz dwie statuetki Grammy.

Shallow (A Star Is Born) Piano Cover - Peter BenceFortepianowy cover hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera "Shallow" [WIDEO]

„Narodziny gwiazdy” to melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest czwartym z kolei remakiem musicalu z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!