"Milionerzy": Padło pytanie o słynną kołysankę. Trudne?

We ostatnim odcinku teleturnieju "Milionerzy" studentka medycyny odpadła z gry przez pytanie o tekst kołysanki.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów w lutym 2021 roku. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu padło pytanie o jedną z najpopularniejszych kołysanek. Brzmiało ono następująco:

W kołysance "Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia..."

A. to córeczka jest tatusia

B. jej mamusią jest Danusia

C. tańcowała dokolusia

D. śpi cichutko niczym trusia

Prawidłowa odpowiedź to: C.

Uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź "D", która okazała się być błędną. Pani Julia wygrała gwarantowany tysiąc złotych.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa twórcy programu zostali zmuszeni, aby zmienić zasady gry. Zamiast koła ratunkowego "Pytanie do publiczności" pojawiło się nowe "Zamiana pytania". 

Hubert UrbańskiMilionerzy - 10 pytań o milion złotych! [QUIZ]

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!