"Milionerzy": Padło pytanie pierwszą żonę Michaela Jacksona. Trudne?

We ostatnim odcinku teleturnieju "Milionerzy" Pani Małgorzata z Sosnowca miała już problem z pytaniem za 1000 zł. Jak brzmiało?

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów w lutym 2021 roku. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W ostatnim odcinku o milion złotych walczyła pani Małgorzata z Sosnowca. Już na samym początku gry pojawiły się drobne problemy z pytaniem o pierwszą żonę Michaela Jacksona. Brzmiało ono następująco:

Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka króla:

A: "bawełny"

B: "Jordanii"

C: "futbolu"

D: "rock and rolla"

Prawidłowa odpowiedź to: D.

Uczestniczka nie była do końca pewna odpowiedzi na to pytanie. Pani Małgorzata zdecydowała się wykorzystać dwa koła ratunkowe pół na pół i telefon do przyjaciela, jednak nie rozwiało to jej wątpliwości. Ostatecznie zdała się na swój instynkt i zaznaczyła poprawną odpowiedź.

Hubert UrbańskiMilionerzy - 10 pytań o milion złotych! [QUIZ]

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa twórcy programu zostali zmuszeni, aby zmienić zasady gry. Zamiast koła ratunkowego "Pytanie do publiczności" pojawiło się nowe "Zamiana pytania". 

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!