Elton John i Gary Barlow wykonali przebój "Your Song"

Wiadomo, pandemia to nie łatwy czas dla nikogo z nas. Zwłaszcza osobom pełnym ekspresji, które czerpią radość z wystąpień publicznych - jak muzycy. Ten moment okazuje się być dla nich niezwykle trudny. Są jednak tacy ludzie jak Gary Barlow, którzy znaleźli sposób, aby nie tracić kontaktu z fanami.

Gary jest nie tylko wokalistą, ale i autorem tekstów oraz pianistą. W swoim życiu nagrywał w zespole muzycznym Take That oraz solowo. W zeszłym roku na swoim kanale YouTube rozpoczął cykl pod hasłem "The Crooner Session", w którym regularnie spotyka się z różnego rodzaju artystami, by wspólnie tworzyć covery piosenek.

Kilka dni temu, do licznego już grona 90. takich spotkań, jako 91., dołączył Elton John. Wspólnie, choć każdy w swoim domu, wykonali jeden z wielkich przebojów Brytyjskiego Króla Popu, kawałek "Your Song”. Koniecznie musicie to zobaczyć. W końcu jak na razie to jedyna, bezpieczna forma kontaktu między fanem a jego gwiazdą.

 

Lady Gaga & Elton JohnLady Gaga śpiewa z Eltonem Johnem! Posłuchaj singla "Sine From Above"

Elton John został uhonorowany własną monetą w Wielkiej Brytanii

Jest to nie lada wyróżnienie, ponieważ tylko szczególnie zasłużeni dostępują tego zaszczytu.Fani Eltona Johna mogą teraz wzbogacić swoją kolekcję o kolekcjonerskie monety z wizerunkiem swojego ukochanego artysty! 6 lipca 2020 roku w Wielkiej Brytania została wydana specjalna seria monet poświęconych pamięci Eltona Johna. Moneta zaprojektowana przez artystę Bradleya Morgana Johnsona przedstawia charakterystyczny kapelusz, okulary z nut. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!