Rick Astley wykonał cover hitu z lat 60. "My Girl"

Muzyk przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Zobacz, jak sobie poradził z wielkim hitem lat 60.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. Muzyk pomimo przerwy w koncertowaniu nie zapomina o swoich fanach. Rick nagrał ostatnio cover hitu lat 60. "My Girl", który w oryginale wykonywała grupa The Temptations. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

To nie pierwsza z tego typu niespodzianek. Muzyk zaprezentował wcześniej również własną wersję hitu "Everlong" z repertuaru rockowego zespołu Foo Fighters czy cover hip-hopowego przeboju.

Rick Astley5 przebojów, za które pokochaliśmy Ricka Astleya

Słyszeliście o "Rickrollingu"? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya "Never Gonna Give You Up". W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 roku internauci głosujący na MTV European Music Awards zagwarantowali Rickowi statuetkę "Best Act Ever."

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!