Sam Smith nagrał poruszający cover hitu Cyndi Lauper "Time After Time"

Do sklepów i serwisów cyfrowych trafiło nowe wydawnictwo Sama Smitha - "Love Goes: Live at Abbey Road Studios". Znalazł się na nim między innymi ten wyjątkowy cover.

Występ Sama Smitha w Abbey Road był jedynym koncertem artysty w 2020 roku, jak również premierowym wykonaniem utworów z albumu „Love Goes”. Pełna tracklista poniżej. W setliście nie zabrakło wielkich hitów z debiutanckiego „In The Lonely Hour”: „Lay Me Down” i „Stay With Me”. Sam Smith zaprezentowali także cover „Time After Time” z repertuaru Cyndi Lauper. Poniżej możecie zobaczyć jego wykonanie.

 

W oryginale singiel został nagrany w 1983 roku i wydany jako drugi kawałek promujący debiutancki album Cyndi Lauper w 1984 roku. Jest on uznany za klasyczną balladę lat 80. W 1985 roku był również nominowany do nagrody Grammy. W swej melodyjności, przez następne dekady, porywał wielu artystów do adaptowania go na własne brzmienie. Niewiele osób jednak wie, że tytuł piosenki, Cyndi wzięła z nazwy filmu science fiction, który widziała w gazecie z programem telewizyjnym.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!