Uczestnik "The Voice" wykonał hit Bryana Adamsa "(Everything I Do) I Do It for You"

W brytyjskiej edycji programu "The Voice" rozpoczął się etap półfinałowych występów. Zobaczcie, czym uczestnicy zaskoczyli jurorów w ostatnim odcinku.

Na początku stycznia 2021 roku w Wielkiej Brytanii wystartowała dziesiąta już edycja talent show "The Voice UK". W jednym z ostatnich odcinków podczas półfinałowych występów mogliśmy zobaczyćmiędzy innymi Andrew Bateupa, który wykonał utwór z repertuaru Bryana Adamsa "(Everything I Do) I Do It for You". Muzyk przygotował na tę okazję własną aranżację, która wzruszyła jurorów i publiczność przed telewizorami. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

BRYAN ADAMS10 największych hitów Bryana Adamsa

W jury brytyjskiej edycji programu "The Voice" zasiadają Tom Jones, Olly Murs, Anne-Marie i will.i.am. Zwycięzcy talent show otrzymują kontrakt nagraniowy z Polydor Records.

Utwór "(Everything I Do) I Do It for You" ukazał się 18 czerwca 1991 roku. Singiel promował równocześnie dwa albumy. Oficjalną ścieżkę dźwiękową do filmu "Robin Hood: Książę złodziei" oraz szóstą płytę studyjną Adamsa "Waking Up the Neighbours". W 1992 roku Bryan Adams otrzymał nagrodę Grammy w kategorii „Najlepsza piosenka napisana do filmu lub telewizji”, a także zdobył nominację Oscara. Utwór sprzedał się na świecie w nakładzie ponad 15 milionów egzemplarzy, zostając najbardziej dochodową piosenką z repertuaru Adamsa oraz jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!