"Przyjaciele": Te sceny zostały usunięte z serialu. Rozbawią Was do łez [WIDEO]

Ciężko jest zaskoczyć prawdziwych fanów, którzy widzieli już niemal wszystko, co jest związane z ich ulubionym serialem. Zobaczcie, co znaleźliśmy w sieci!

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów. 

Znaleźliśmy ostatnio w sieci prawdziwą gratkę dla fanów serialu "Przyjaciele". Na Instagramie zostały opublikowane usunięte sceny z serialu, który nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego! Przygotujcie się na dużą dawkę humoru. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Przypominamy, ze planowana premiera specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele" została opóźniona z powodu pandemii koronawirusa. Prace na planie miały ruszyć w 2020 roku. Lisa Kudrow zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to ekipa wejdzie na plan wczesną wiosną 2021 roku. 

'Przyjaciele'Pin karty Joeya to? Quiz wiedzy o serialu "Przyjaciele"

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!