Sting zagrał akustyczny koncert ze swojego domu [WIDEO]

Artysta promuje aktualnie album "Duets", który ukazał się 18 marca 2021 roku. Zobaczcie jeden z jego ostatnich mini koncertów.

"Duets" to wyjątkowa kolekcja najciekawszych duetów z kariery siedemnastokrotnie nagradzanego Grammy artysty. Na płycie znalazły się utwory nagrane przez Stinga wspólnie z takimi znakomitymi artystami jak Mary J. Blige, Herbie Hancock, Eric Clapton, Annie Lennox, Charles Aznavour, Zucchero, Mylène Farmer, Shaggy, Melody Gardot, Gashi i wielu innych.

Artysta zagrał ostatnio akustyczny koncert ze swojego domu w ramach cyklu "Tiny Desk Home" stacji NPR Music. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

STING KOŃCZY 67 LAT10 ciekawostek o Stingu

Za produkcję albumu „Duets” odpowiadają Guénaël „GG” Geay i Martin Kierszenbaum, a miksem zajął się czterokrotny zdobywca Grammy Robert Orton. Master całości to zasługa Gene Grimadliego z Oasis Masteting w Los Agneles.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia i zapewnił sobie legiony oddanych fanów. Latem 2018 artysta wydał wspólny album z Shaggym, „44/876”, który w Polsce ma już status złotej płyty.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!