Francuski artysta przebojem Queen sprawił, że odwróciły się wszystkie fotele

Wystartował nowy sezon francuskiej wersji talent show "The Voice". Zobacz, kto skradł serce jurorów podczas castingów.

Na początku stycznia 2021 roku we Francji wystartowała dziesiąta już edycja talent show "The Voice". W jednym z ostatnich odcinków podczas półfinałowych występów mogliśmy zobaczyć między innymi Nico Sarro, który wykonał utwór z repertuaru grupy Queen "Who Wants To Live Forever". Muzyk przygotował na tę okazję własną aranżację, która wzruszyła jurorów i publiczność przed telewizorami. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Utwór "Who Wants To Live Forever" promował album "A Kind of Magic", który ukazał się w 1986 roku. Za kompozycję odpowiedzialny jest Brian May. Piosenka powstała na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu "Nieśmiertelny". 

Freddie MercuryJak oni zaczynali? Freddie Mercury

Grupa Queen wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów, którzy chcieliby bardziej poznać historię swojego ukochanego zespołu. W 2021 roku przypada 50. rocznica Queen i chociaż nie jest pewne, kiedy zespół będzie mógł świętować ten piękny jubileusz podczas trasy koncertowej, znaleźli sposób, aby przypomnieć fanom niektóre z najbardziej kultowych momentów swojej kariery. 18 marca 2021 roku na Youtube zadebiutował serial dokumentalny "Queen The Greatest”!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!