Michał Meyer zachwycił jako Steven Tyler w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów w ostatnim odcinku.

W trzecim odcinku 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy zobaczyć między innymi Michała Meyera. Aktor miał przed sobą bardzo trudne zdanie. Musiał tym razem przeobrazić się w przebojowego Stevena Tylera z zespołu Aerosmith. Wykonał utwór "Dream On". Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Swoich sił w programie próbować będą Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!TOP 10 najlepsze metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!