Mistrzowie wiolonczeli prezentują energetyczną wersję przeboju Bon Jovi "Livin' On A Prayer"

Z okazji 10 rocznicy istnienia legendarny chorwacki duet wiolonczelistów prezentuje jeden z największych przebojów zespołu Bon Jovi "Livin' On A Prayer" w nowej wersji instrumentalnej.

Zespół Bon Jovi ma na swoim koncie wiele hitów, które są bardzo chętnie coverowane przez muzyków. Jednym z nich jest niewątpliwie "Livin' On A Prayer". Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój wykonany przez mistrzów wiolonczeli, czyli chorwacki duet 2Cellos.

 
Utwór ma mistyczne intro, które doskonale brzmi na wiolonczeli. Reszta stanowiła wyzwanie, ale na pewno podczas naszych koncertów na żywo ludzie będą śpiewać.

- mówią muzycy.

2 Cellos to duet chorwackich wiolonczelistów prezentujący swój unikalny styl muzyczny łączący w sobie najlepsze cechy muzyki klasycznej, filmowej, pop i rocka. Niezależnie od tego czy grają Bacha, Vivaldiego czy szaleją na scenie, prezentując utwory rockowe, Luka i Stjepan nie znają granic podczas swoich wykonań koncertowych. Podczas swojego ostatniego tourne amerykańskiego, zawierającego 28 koncertów, zespół zgromadził 150.000 widzów. Koncertują z powodzeniem na całym świecie,występując w takich miejscach jak: Radio City Music Hall w Newym Yorku, Royal Albert Hall w Londynie oraz Sydney Opera House w Australii. Wstępowali ze Stevenem Tylerem, Andrea Bocellim, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age, Georgem Michaelem, a także dwukrotnie wyruszyli w trasę koncertową z Eltonem Johnem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!