12-letnia Eva zauroczyła jurorów przebojem Roxette "Listen To Your Heart" [WIDEO]

Dziewczynka wystąpiła podczas castingów do holenderskiej wersji programu "The Vocie Kids". Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Pomimo że singiel "Listen To Your Heart" został wydany w 1988 roku, bardzo często powraca do nas w coraz to nowszych odsłonach. Kilka tygodni temu wystartowała 10. edycja holenderskiej edycji show "The Voice Kids". W jednym z ostatnich odcinków 12-letnia Eva podczas przesłuchań w ciemno wykonała właśnie przebój grupy Roxette. Jurorzy byli oczarowani jej występem. Sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele! Sami zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Utwór "Listen To Your Heart" ukazał się we wrześniu 1988 roku. Był czwartym singlem z albumu "Look Sharp!". Przebój przez wiele tygodni królował na pierwszych miejscach listów przebojów w Europie i USA.

Zespół Roxette powstał w 1986 roku z inicjatywy przyjaciół gitarzysty Pera Gesslego oraz wokalistki Marie Fredriksson. Szwedzki duet ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych albumów i ok. 25 milionów singli. W środowisku muzycznym byli nazywani współczesną Abbą. Ich największe przeboje "It Must Have Been Love", "How Do You Do", "Joyride" czy "Listen To Your Heart" na zawsze pozostaną w pamięci milionów fanów na całym świecie.

Roxette - sesjaJak dobrze znasz zespół Roxette? [QUIZ]

Marie Fredriksson zmarła o poranku 9 grudnia 2019 roku w swoim domu. Wokalistka zespołu Roxette zmagała się z guzem mózgu, który wykryto u niej w 2002 roku.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!