Polska aktorka wystąpiła jako wokalista grupy Survivor i zaśpiewała hit "Eye Of The Tiger"

Ostatni odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dostarczył widzom wielu emocji. Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów.

W siódmym odcinku 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy zobaczyć między innymi Annę-Marię Sieklucką. Aktorka miała przed sobą trudne zdanie. Musiała tym razem przeobrazić się w wokalistę grupy Survivor - Dave'a Bicklera. Wykonała przebój "Eye Of The Tiger". Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Swoich sił w programie próbują Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!TOP 10 najlepsze metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!