Jennifer Lopez zaśpiewała ze swoją mamą przebój "Sweet Caroline" [WIDEO]

Mama Jennifer Lopez, Guadalupe Rodriguez, pokazała, jak śpiewała "Sweet Caroline" dla swojej córki jako kołysankę, kiedy była dzieckiem. Musicie to zobaczyć!

Jennifer Lopez zaprosiła swoją mamę na scenę podczas ostatniego koncertu Global Citizen VAX Live: The Concert to Reunite the World. Piosenkarka zadedykowała jej przebój „Sweet Caroline”, który jej mama zwykle śpiewała jej na dobranoc jako kołysankę. 

W tym roku nie udało mi się nawet spędzić świąt z mamą - pierwszy raz w życiu. Bardzo długo się nie widziałyśmy, ale jest tu dziś ze mną i jest zaszczepiona! Kiedy zastanawiałam się, jaką piosenkę zaśpiewać dziś wieczorem, przypomniałam sobie piosenkę, którą śpiewała mi mama zawsze, gdy byłem dzieckiem.

- powiedziała tuż przed występem Jennifer Lopez.

Zobaczcie ten wzruszający moment:

 

Jennifer Lopez to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą oraz filmem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!