Leslaw Żurek jako Thomas Anders wygrał półfinałowy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomi"

Wielkimi krokami zbliża się do końca kolejna edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

W dziewiątym półfinałowym odcinku 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zwyciężył Lesław Żurek. Aktor tym razem musiał przeobrazić się w wokalistę grupy Modern Talking Thomasa Andersa. Wykonał wielki przebój "You're My Heart, You're My Soul". Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Każdy zwycięzca odcinka otrzymuje czek o wysokości 10 000 tys. złotych i może wskazać, na jaką akcję lub fundację charytatywną chce go przekazać. Aktor swoją wygraną przeznaczył na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!TOP 10 najlepsze metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!