Rosyjska pianistka zaprezentowała fenomenalny cover hitu "Listen To Your Heart" Roxette

Uwielbiamy trafiać na takie perełki w internecie. W takim wykonaniu tego hitu Roxette jeszcze nie słyszeliśmy!

Zespół Roxette ma na swoim koncie wiele hitów, które są bardzo chętnie coverowane przez muzyków. Jednym z nich jest niewątpliwie "Listen To Your Heart". Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój wykonany przez utalentowaną rosyjską pianistkę.

 

Utwór "Listen To Your Heart" ukazał się we wrześniu 1988 roku. Był czwartym singlem z albumu "Look Sharp!". Przebój przez wiele tygodni królował na pierwszych miejscach listów przebojów w Europie i USA.

Zespół Roxette powstał w 1986 roku z inicjatywy przyjaciół gitarzysty Pera Gesslego oraz wokalistki Marie Fredriksson. Szwedzki duet ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych albumów i ok. 25 milionów singli. W środowisku muzycznym byli nazywani współczesną Abbą. Ich największe przeboje "It Must Have Been Love", "How Do You Do", "Joyride" czy "Listen To Your Heart" na zawsze pozostaną w pamięci milionów fanów na całym świecie.

Roxette - sesjaJak dobrze znasz zespół Roxette? [QUIZ]

Marie Fredriksson zmarła o poranku 9 grudnia 2019 roku w swoim domu. Wokalistka zespołu Roxette zmagała się z guzem mózgu, który wykryto u niej w 2002 roku.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!