Andrea Bocelli i mistrz wiolonczeli wykonali hit "Time To Say Goodbye" we włoskim amfiteatrze

W tak pięknej scenerii jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć tego wielkiego przeboju Andrei Bocellego. Posłuchajcie!

Andrea Bocelli jest obecnie najpopularniejszym na świecie tenorem łączącym muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem. Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie. 

Tenor wystąpił ostatnio we włoskim amfiteatrze Teatro del Silenzio w swojej rodzinnej miejscowości. Wykonał wspólnie z Hauserem jeden ze swoich największych hitów "Time To Say Goodbye". Piękna sceneria dodała temu utworowi jeszcze więcej magii. Zobaczcie!

 

Przypominamy, że z powodu pandemii koronawirusa, koncert Andrei Bocellego zaplanowany na 21 sierpnia 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przeniesiony na 19 sierpnia 2022 roku. Wszystkie dotąd zakupione bilety zachowują ważność.

Będzie to jego pierwszy koncert w tym miejscu. Artysta zaśpiewa jedne z najsłynniejszych arii operowych, utwory z nowego albumu oraz swoje najpopularniejsze przeboje. Razem z Bocellim przyjadą zaproszeni przez niego goście, zatem wydarzenie zapowiada się imponująco.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!