Muzykalna rodzina wykonała hit "Ob.-La-Di, Ob.-La-Da" legendarnej grupy The Beatles

Czas lockdownu i przymusowego zamknięcia w domach, mocno uderzył w wiele gałęzi gospodarki. Jedną z grup najbardziej dotkniętych tym zdarzeniem są muzycy. Jednak dla chcącego nic trudnego. Z prostego pomysłu na zbicie czasu, powstał wyjątkowy projekt muzyczny.

The Clark Family Creative to rodzinny zespół, który narodził się w 2020 roku. Głowa rodziny, Colt, to wokalista i gitarzysta, który przez ostatnie czternaście lat, codziennie grał w swoim rodzinnym mieście, na Florydzie. Jednak w związku z pandemią, w jego życiu znalazło się wiele wolnego czasu. Aby go odpowiednio spożytkować, postanowił spędzić więcej czasu z dziećmi i zarazić ich miłością do muzyki. W skład grupy wchodzi jego dwóch synów i córka.

Początkowo grali i udostępniali filmiki rodzinie i przyjaciołom. Z czasem, ilość próśb o dostęp do ich prywatnych nagrań sprawiła, że stworzyli oficjalny kanał formacji. I tak się zaczęło. W swojej twórczości sięgają po największe przeboje. Jednym z ich cudownych występów jest cover „Ob-La-Di, Ob-La-Da" z repertuaru gwiazd rocka, The Beatles. Już teraz możecie zapoznać się z tą wersją.

 

Oryginalnie kawałek napisał Paul McCartney. Wydany został na dziewiątym albumie studyjnym The Beatles, w 1968 roku. Członkowie, John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr, już za sprawą debiutanckiego singla „Love Me Do", stali się bestsellerem i podbili cały świat. To ich formacja jako pierwsza zagrała koncert transmitowany na żywo przez satelitę, w 1967 roku. Są też jedynym zespołem, który na swoim koncie ma aż 6 diamentowych płyt.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!