Rock'n'rollowy bobas wykonał z tatą przebój Queen "Another One Bites the Dust" [WIDEO]

Jest to zdecydowanie jedna z najczęściej coverowanych piosenek. W takim wykonaniu jeszcze nie jej na pewno nie widzieliście!

Poznajcie "Heavy Metal Baby" i jej tatę, który na co dzień jest zawodowym perkusistą. Z powodu pandemii koronawirusa spędzał z córką bardzo dużo czasu w domu. Postanowił go wykorzystać w bardziej kreatywny sposób. Kilka miesięcy temu założył kanał na TikToku, na którym publikuje krótkie covery największych rockowych przebojów. Pomaga mu w tym oczywiście malutka córeczka. Poniżej możecie zobaczyć ich wykonanie hitu "Another One Bites the Dust" zespołu Queen.

 

Przeboje Queen recytowane przez Męża StanuWinston Churchill wyrecytował teksty przebojów zespołu Queen [WIDEO]

Przypominamy, że zespół Queen zapowiedział ostatnio reedycję słynnego albumu na 50-lecie zespołu. Na fanów czeka wiele niespodzianek, w tym kasety magnetofonowe lub box z autografami! Nowa odsłona albumu "Greatest Hits" trafi do sprzedaży 2 lipca 2021 roku. Na płycie znajdują się największe przeboje grupy Queen. Album od momentu swojej premiery w 1981 roku, sprzedał się w oszałamiającej ilości 25 mln egzemplarzy. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!