Uczestnik "Mam talent" wzruszył jurorów przebojem Phila Collinsa "Against All Odds"

Po opowiedzeniu druzgocącej historii o stracie żony w katastrofie helikoptera, Matt Mauser włożył całe serce w przebój "Against All Odds (Take a Look at me Now)" Phila Collinsa.

Ten wielki przebój Phila Collinsa już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. Mowa o utworze "Against All Odds", który jest tytułową piosenką z filmu "Przeciw wszystkim". Uczestnik "America's Got Talent" Matt Mauser zadedykował swój występ żonie, która zginęła w katastrofie helikoptera. zobaczcie, jak sobie poradził!

 

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album "Face Value", zawierający taki przebój jak "In The Air Tonight".

Phil CollinsJak dobrze znasz Phila Collinsa? [QUIZ]

Jego solowa kariera przyniosła mu niezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich: "Easy Lover", "You Can't Hurry Love" i "Against All Odds (Take A Look At Me Now)" - utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. "One More Night", "Separate Lives", "Two Hearts", "Another Day In Paradise", "I Wish It Would Rain Down", "Both Sides Of The Story", "Dance Into The Light" stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!