"Przyjaciele": Po raz pierwszy w historii do sprzedaży trafią oficjalne gadżety z serialu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kultowego serialu lat 90. Do sprzedaży trafi wyjątkowa kolekcja ubrań i gadżetów. Sprawdźcie szczegóły!

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

W maju 2021 roku premierę miał długo wyczekiwany odcinek specjalny "Spotkanie po latach", który jest dostępny na platformie HBO GO. 

Gwiazdy serialu "Przyjaciele" postanowiły upamiętnić niektóre z najbardziej kultowych momentów serialu w słusznej sprawie.

Obsada połączyła ostatnio siły z firmą Represent zajmującą się sprzedażą materiałów rozrywkowych, aby wypuścić limitowaną linię odzieży graficznej ze słynnymi frazami i grafikami z serialu, aby pomóc organizacjom charytatywnym bliskim sercu każdej z gwiazd. Kolekcja będzie zawierać motywy ze wszystkich 10 sezonów "Przyjaciół".

Pierwsza jej odsłona, która celebruje chwile z sezonów 1-3 jest dostępna tylko przez miesiąc na represent.com/friends.

Poniżej możecie zobaczyć niektóre z dostępnych projektów:

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!