Dwóch podróżników wykonało hit The Police "Every Breath You Take" w pięknej górskiej scenerii

Jak brzmiałby przebój "Every Breath You Take" zagrany nocą nad kanadyjskim jeziorem?

Występujący pod nazwą Music Travel Love bracia Bob i Clint Moffat wykonali hit zespołu The Police w akustycznej aranżacji. Kanadyjskie duo słynie z nagrywania coverów w malowniczych lokacjach na całym świecie. Tym razem bracia wybrali się nad kanadyjskie jezioro Abrahama, leżące wśród zapierających dech w piersiach lodowców.

 

Music Travel Love to założony w 2018 roku duet braci Boba i Clinta Moffatów, należących wcześniej do zespołu The Moffats, w którym grali z pozostałą dwójką rodzeństwa: Scottem i Daveem Moffat. Ich kanał YouTube liczy sobie ponad 3 miliony subskrybentów. Bracia grają głównie covery znanych utworów, ale zamieszczają również oryginalne piosenki.

Utwór The Police "Every Breath You Take" pochodzi z albumu "Synchronicity" z 1983 roku. Został napisany przez głównego wokalistę i basistę zespołu - Stinga. W tym samym roku stał się międzynarodowym hitem i zdominował listy przebojów w Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii. "Every Breath You Take" był również nominowany do trzech kategorii nagród Grammy: Piosenki roku, Najlepszego popowego występu duetu lub grupy z wokalem oraz Nagrania roku. Utwór zwyciężył w dwóch pierwszych kategoriach.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!