10-letni Peter wykonał przebój Whitney Houston "I Have Nothing". Jurorzy oniemieli!

Chłopiec szturmem przeszedł do występów na żywo w nowej edycji show "America's Got Talent". Zobaczcie, jak poradził sobie w ostatnim odcinku.

Utwór "I Have Nothing" Whitney Houston już niejednokrotnie był wykonywany w programach rozrywkowych. Ostatnio mogliśmy go usłyszeć podczas odcinków na żywo 16. edycji show "America's Got Talent". 10-letni Peter Rosalita poradził sobie z tym wielkim przebojem rewelacyjnie. Jurorzy byli zaskoczeni siłą jego głosu. Sami zobaczcie!

 

Utwór "I Have Nothing" był trzecim singlem promującym album "The Bodyguard: Original Soundtrack Album" z 1993 roku. Piosenka została napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson. Ścieżka dźwiękowa z filmu "Bodyguard" nadal pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów. Na całym świecie płyta rozeszła się w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy!

Program "America's Got Talent" zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 16. edycji zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel.

Jak oceniacie jego wykonanie?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!