Gitarowy kwartet wykonał poruszający cover utworu "Message In A Bottle" The Police

Zobacz, jak brzmi przebój "Message In A Bottle" zagrany na czterech gitarach!

Gitarzyści z zespołu 40 Fingers zagrali przebój The Police wśród pięknej, plażowej scenerii. Artyści przearanżowali kompozycję utworu, tak aby było możliwe wykonanie go na cztery gitary.

 

W skład włoskiego zespołu o nazwie 40 Fingers wchodzi czwórka uzdolnionych gitarzystów: Matteo Brenci, Emanuele Grafitti, Enrico Maria Milanesi oraz Andrea Vittori. Grupa została założona w 2017 roku. Stała się internetową sensacją dzięki coverowi "Bohemian Rhapsody" z 2019 roku, który liczy sobie na YouTubie ponad 9 mln wyświetleń. Oprócz coverów popularnych rockowych piosenek zespół wykonuje również tematy muzyczne z filmów i seriali oraz klasyczne kawałki, takie jak "Dla Elizy" Beethovena czy "Cztery pory roku" Vivaldiego.

Napisany przez Stinga utwór, "Message In A Bottle", został wydany w 1979 roku na drugiej płycie The Police "Reggatta de Blanc". Był to pierwszy singiel zespołu, który zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów UK Singles Chart. Piosenka opowiada o rozbitku na bezludnej wyspie, który szuka miłości, wysyłając wiadomości S.O.S. w butelkach.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!