Andrea Bocelli wykonał poruszający cover przeboju "You'll Never Walk Alone"

Włoski tenor jak zwykle zachwycił swoim wspaniałym głosem. Posłuchajcie

Andrea Bocelli był ostatnio gościem w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Tenor wykonał cover hitu "You'll Never Walk Alone", który znalazł się na jego albumie "Believe". Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Ostatni album tenora „Believe" wyprodukowany przez Stevena Mercurio i Haydna Bendalla to kolekcja podnoszących na duchu utworów, które towarzyszyły Bocellemu przez lata. Znalazły się wśród nich również dwa duety ze śpiewaczką operową Cecilią Bartoli, a także dotychczas niepublikowany utwór nieżyjącego już włoskiego kompozytora Ennio Morricone.

Przypominamy, że z powodu pandemii koronawirusa, koncert Andrei Bocellego zaplanowany na 21 sierpnia 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przeniesiony na 19 sierpnia 2022 roku. Wszystkie dotąd zakupione bilety zachowują ważność.

Będzie to jego pierwszy koncert w tym miejscu. Artysta zaśpiewa jedne z najsłynniejszych arii operowych, utwory z nowego albumu oraz swoje najpopularniejsze przeboje. Razem z Bocellim przyjadą zaproszeni przez niego goście, zatem wydarzenie zapowiada się imponująco.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!