Michal Szpak zaśpiewał przebój "Arahja" podczas gali Medal Wolności Słowa

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych polskich przebojów. Tym razem sięgnął po utwór z repertuaru zespołu Kult.

Michał Szpak swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodnił to ponownie podczas gali Medal Wolności Słowa, która odbyła się 30 sierpnia 2021 roku. Artysta wykonał przebój "Arahja" z repertuaru zespołu Kult. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Kilka tygodni temu wokalista przygotował niespodziankę dla swoich fanów, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zaprezentował nowy singiel "Hiob". Jak zdradził Michał Szpak, jest to pierwszy utwór, który odważył się samodzielnie napisać. 

MICHAŁ SZPAKJak dobrze znasz Michała Szpaka? [QUIZ]

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer" ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!