Krzysztof Cugowski zaśpiewał hit "Cisza jak ta" w nowej aranżacji

Za nami wyjątkowy koncert z okazji 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zobaczcie, kto wystąpił tego wieczoru na scenie.

1 września 2021 roku obył się koncert "7 x Westerplatte" upamiętniający ofiary i bohaterów II wojny światowej, która rozpoczęła się 1 września 1939 roku właśnie na Westerplatte. Jedną z gwiazd koncertu był Krzysztof Cugowski, który wykonał przebój "Cisza jak ta" w odmienionej aranżacji. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

70 lat, z czego aż pół wieku na scenie. Charyzma, niepowtarzalny, znany wszystkim głos i nieodłączne ciemne okulary. Krzysztof Cugowski – prawdziwy gigant polskiej sceny muzycznej, jeden z tych, którzy stworzyli rocka nad Wisłą, współtwórca Budki Suflera – w 2020 roku obchodził swój podwójny jubileusz. Z tej okazji zaprezentował dwupłytowy album „50/70. Moje najważniejsze" – muzyczne credo, zbiór ulubionych piosenek śpiewanych przez pięć dekad muzycznej kariery.

Jak sam wspomina:

Z przeżytych 70 lat, 50 spędziłem bliżej lub dalej sceny. Nagrałem kilkadziesiąt płyt lepszych i gorszych. Grałem z niezliczoną rzeszą muzyków lepszych i gorszych. Ale... nie żałuję niczego (…). Jestem spełnionym człowiekiem i artystą…

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!