Michał Szpak zaśpiewał przebój z bajki Disneya [WIDEO]

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych polskich i zagranicznych przebojów. Tym razem sięgnął po utwór z bajki Disneya.

Michał Szpak swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodnił to ponownie podczas koncertu z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Artysta wykonał przebój "Pamiętaj mnie" z bajki Disneya "Coco".. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer" ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

MICHAŁ SZPAKJak dobrze znasz Michała Szpaka? [QUIZ]

Pod koniec czerwca 2021 roku artysta przygotował niespodziankę dla swoich fanów, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zaprezentował nowy utwór "Hiob". Jak zdradził Michał, jest to pierwszy utwór, który odważył się samodzielnie napisać. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!