Spektakularny cover przeboju "Rocket Man" w programie "The Voice"

Podczas przesłuchań w ciemno w programie "The Voice", Holly Forbes zdecydowała się zaprezentować przebój Eltona Johna. Wystarczyło kilka sekund, żeby wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele.

W poniedziałkowym odcinku 21. edycji amerykańskiego programu "The Voice" widzowie mogli usłyszeć utwór Eltona Johna, "Rocket Man". Zaśpiewała go Holly Forbes, 30-letnia uczestniczka z Catlettsburga w stanie Kentucky. Jej wykonanie zachwyciło trenerów Kelly Clarkson, Blake’a Sheltona i Johna Legenda, a Ariana Grande wzruszyła się aż do łez. Możecie go posłuchać poniżej:

 

Holly Forbes zdecydowała się wziąć udział w programie "The Voice", gdyż liczą się w nim jedynie zdolności muzyczne, a nie wygląd. Holly musiała pogodzić się z utratą włosów, która nastąpiła w wyniku leczenia napadów padaczkowych. Muzyka pomogła jej odzyskać pewność siebie. Holly jest obecnie matką dwójki dzieci: 7-letniej Violet i rocznego Oliviera.

Piosenka "Rocket Man" została skomponowana przez Eltona Johna i Berniego Taupina. Została wydana w 1972 roku jako singiel promujący album Johna, "Honky Château" i zyskała ogromną popularność na całym świecie. Znalazła się również na liście 500 utworów wszech czasów czasopisma "Rolling Stone", gdzie zajmuje 149. pozycję.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!