Cover "Can't Help Falling In Love" zaśpiewany w pięknych okolicznościach przyrody

Tym razem nie w "Blue Hawaii", a w zielonej Kanadzie. Zobaczcie, jak utalentowani bracia poradzili sobie z tak ponadczasowym przebojem!

Śpiewający duet tworzą dwaj bracia bliźniacy: Clint i Bob, którzy już od małego interesowali się muzyką i występowali na scenie. Gdy mieli zaledwie 4 lata, wspólnie z pozostałymi braćmi założyli zespół The Moffatts. Razem z rodzicami występowali na licznych festiwalach, grając głównie muzykę country. Grupa stała się jedną z najpopularniejszych w Kanadzie, podbiła także rynek wschodnioazjatycki. Podczas trwającej 30 lat kariery zespół był wielokrotnie nagradzany, regularnie pojawiał się na festiwalach oraz w programach telewizyjnych, a jego utwory były wykorzystywane w wielu filmach i serialach.

W 2018 roku roku Clint i Bob postanowili rozpocząć swój własny projekt - Music Travel Love. Jest to kanał w serwisie YouTube, na którym publikują zarówno własne piosenki, jak i covery największych przebojów. Swoje występy nagrywają w plenerze, podczas licznych podróży, dzięki czemu każdemu utworowi towarzyszą majestatyczne widoki z najróżniejszych części świata. Podziwiać je możemy także w tym wykonaniu przeboju "Can't Help Falling In Love", nagranym w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. 

 

"Can't Help Falling In Love" to utwór Elvisa Presleya wydany w październiku 1961 roku. Po raz pierwszy pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Blue Hawaii", w którym zagrał sam Presley. Później można go było usłyszeć między innymi w filmach "Lilo i Stich", "Moulin Rouge!", a także w horrorze "Obecność 2". Piosenka jest jedną z najczęściej coverowanych w historii. Spośród licznych wykonań najbardziej znana jest wersja brytyjskiego zespołu UB40.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!