Hit Kasi Kowalskiej w wykonaniu uczestniczki "The Voice of Poland"

Iga Andrzejczak wykonała utwór "A to co mam...". Zobaczcie, czy występ zapewnił jej miejsce w programie!

19-letnia wokalistka, mimo młodego wieku, występuje na scenie już od dawna. W wieku 9 lat dołączyła do dziewczęcego chóru "Skowronki", z którym wystąpiła między innymi w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Od 2017 roku udostępnia także nagrane przez siebie covery piosenek w serwisie YouTube.

Rafał Kozik wykonuje 'Bo jesteś ty' w programie 'The Voice Of Poland'Chwytający za serce cover "Bo jesteś ty" w wykonaniu uczestnika "The Voice Of Poland"

Podczas przesłuchań w ciemno do 12. edycji programu "The Voice of Poland" wykonała poruszający utwór "A to co mam..." Kasi Kowalskiej. Jurorów zachwycił głos Igi - już po niecałej minucie swój fotel odwróciła Sylwia Grzeszczak, natomiast Tomson i Baron długo trzymali uczestniczkę w niepewności i wcisnęli czerwony przycisk dosłownie w ostatniej chwili. Zobaczcie, jak wyglądał występ Igi!

 

Piosenka "A to co mam..." została wydana w 1995 roku na drugim albumie Kasi Kowalskiej, "Koncert inaczej". Utwór dwukrotnie znalazł się na pierwszym miejscu notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego oraz został nagrodzony Fryderykiem w kategorii "Piosenka roku".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!