Aktor Jamie Costa zachwycił jako Robin Williams. To jest nowy hit internetu!

Nie, nie ma filmowej biografii Robina Williamsa, póki co w planach, ale fani domagają się jej od dawna i właśnie znaleźli idealnego kandydata do głównej roli.

Aktor Jamie Costa umieścił kilka dni temu na swoim kanale YouTube pięciominutowy klip zatytułowany „ROBIN Test Footage Scene" przedstawiający scenę, w której on występuje jako Robin Williams i Sarah Murphree jako Pam Dawber na planie kultowego serialu "Mork & Mindy".

Wideo bardzo szybko stało się hitem internetu. Jamie Costa usunął go z Youtube z szacunku dla rodziny Williamsa. W sieci jednak nic nie ginie. Jego fenomenalny występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Robin Williams odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku w swoim domu w północnej Kalifornii. Miał 63 lata. 

Zdobywca Oscara i komik był znany ze swojej wrodzonej zdolności do szybkiego kształtowania swojego wyglądu i głosu w komediowych rolach. Sławę przyniosły mu także dramatyczne role ekranowe, m.in. w filmach "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" (1989) i "Buntownik z wyboru" (1997).

Williams zadebiutował w telewizji jako szalony kosmita Mork w filmie "Mork and Mindy", który był emitowany w latach 1978-1982.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!