Przebój "Never Gonna Give You Up" w wykonaniu gumowego kurczaka

W rękach zdolnego muzyka każdy przedmiot może stać się instrumentem - nawet zabawka dla psa! Zobaczcie, jak brzmi największy hit Ricka Astleya w niecodziennym wykonaniu!

RomeroMay to youtuber, który na swoim kanale publikuje covery znanych przebojów w wykonaniu wyjątkowego "solisty". Jest nim gumowa zabawka dla psa w kształcie kurczaka, która po naciśnięciu wydaje z siebie charakterystyczny dźwięk. Twórca śpiewającego ptaka, nazwanego Mr. Chicken, opublikował na swoim kanale już prawie 200 coverów w jego wykonaniu.

Gumowe kurczaki stały się internetową sensacją w 2015 roku, gdy do sieci trafił krótki filmik pod tytułem "Duck Army". Na nagraniu widzimy jak jego autor przyciska ręką cały stos zabawek, które w efekcie wydają z siebie donośny okrzyk rodem z filmu "Full Metal Jacket". 

Ostatnio na kanale RomeroMay pojawił się cover kultowego przeboju, który już od wielu lat jest jednym z ulubionych memów internautów - "Never Gonna Give You Up". Zobaczcie, czy wersja Pana Kurczaka przypadnie wam do gustu! 

 

"Never Gonna Give You Up" to debiutancki i zarazem najpopularniejszy utwór Ricka Astleya, wydany w 1987 roku na płycie "Whenever You Need Somebody". Piosenka stała się globalnym hitem, w Wielkiej Brytanii od razu trafiła na pierwsze miejsce listy przebojów, gdzie utrzymywała się aż przez 5 tygodni. Otrzymała także nagrodę Brit Award w kategorii "Najlepszy brytyjski singiel".

Utwór stał się internetowym dowcipem, nazywanym "rickrolling", który polega na podstawianiu piosenki pod linki, mające w teorii prowadzić do zupełnie innych stron. Dzięki zdobytej w ten sposób popularności Rick Astley za "Never Gonna Give You Up" otrzymał w 2008 roku nagrodę MTV Europe Music Award w kategorii "Best Act Ever". 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!