Przebój Michaela Jacksona w wykonaniu uczestnika programu "The Voice"

Anthony Touma wykonał piosenkę "Dirty Diana" w półfinale francuskiej edycji programu "The Voice". Zobaczcie, czy uczestnik poradził sobie z tak trudnym utworem!

Anthony Touma, uczestnik 11. edycji francuskiej wersji programu "The Voice" podbił serca widzów już podczas przesłuchań w ciemno, gdy wykonał przebój The Weekend "I Can't Feel My Face".

Na swój występ w półfinale przygotował wyjątkowy utwór z repertuaru Michaela Jacksona - "Dirty Diana". Oprócz swoich zdolności wokalnych, Anthony zaprezentował widzom i jurorom także swój talent taneczny, wykonując choreografię inspirowaną kultowym stylem Jacksona. Zobaczcie, jak wyglądał jego występ! 

 

 "Dirty Diana" to utwór  wydany w 1987 roku na siódmym albumie Michaela Jacksona "Bad". Jest to piąty singiel z płyty, który trafił na 1. miejsce listy Billboard Hot 100. Według producenta numeru, Quincy'ego Jonesa, piosenka opowiada o psychofankach muzyka. Jackson wielokrotnie zaprzeczał spekulacjom, jakoby utwór miał być związany z jego wieloletnią przyjaciółką Dianą Ross lub z księżną Dianą, która miała mu zdradzić, że "Dirty Diana" jest jej ulubioną piosenką z całego jego dorobku. 

Michael Jackson10 ciekawostek o albumie "Bad" Michaela Jacksona

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!