Poruszający cover przeboju Eltona Johna w programie "The Voice"

Terence James podczas finału programu "The Voice" wykonał jeden z najpopularniejszych utworów Eltona Johna. Sprawdźcie, czy występ zapewnił mu wygraną!

Terence James wziął udział w specjalnej edycji francuskiej wersji programu "The Voice" - "The Voice: All Stars", do której zapraszani są uczestnicy z poprzednich sezonów. Terence, który oryginalnie przygodę z programem zakończył w półfinale 9. edycji, tym razem doszedł aż do wielkiego finału, w którym ostatecznie zajął 4. miejsce. Wykonał jeden z najpopularniejszych utworów Eltona Johna, "Your Song". Zobaczcie, jak wyglądał jego występ! 

 

  "Your Song" to utwór pochodzący z drugiego albumu Eltona Johna, zatytułowanego jego nazwiskiem, wydanego w 1970 roku. Pierwszą wersję piosenki, za pozwoleniem Johna, nagrał zespół Three Dog Night i umieścił ją na swoim albumie "It Ain't Easy". Nie wydali jej jednak jako singiel. Woleli, żeby zrobił to Elton John, jako wschodząca gwiazda muzyki.

Współautor "Your Song", Bernie Taupin, przyznał, że piosenkę napisał w parę minut, podczas śniadania ,w mieszkaniu mamy Eltona na przedmieściach Londynu. Utwór, w wykonaniu Ewana McGregora, pojawił się w 2001 roku na ścieżce dźwiękowej nagrodzonego dwoma Oscarami musicalu "Moulin Rouge!". 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!