Przebój Celine Dion w wykonaniu uczestniczki programu "The Voice"

Amalya Delepierre zmierzyła się z jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najpiękniejszych ballad w historii, "All By Myself". Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Amalya Delepierre wzięła udział w specjalnej edycji francuskiej wersji popularnego programu, "The Voice: All-Stars", w której udział biorą uczestnicy z poprzednich sezonów. Wokalista była wcześniej uczestniczką pierwszej edycji show, w 2012 roku, gdzie doszła do półfinału.

Tym razem udało jej się pozostać w programie do samego końca. Na swój ostatni występ wybrała niezapomniany przebój z repertuaru Celine Dion, "All By Myself". Jurorzy nie kryli łez! Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym przebojem!

 

 "All By Myself" to utwór skomponowany i nagrany w 1975 roku przez Erica Carmena. Piosenka osiągnęła spory sukces, jednak największą popularność przyniósł jej cover, nagrany w 1996 roku przez Celine Dion i wydany na albumie "Falling Into You". Melodia utworu została zaczerpnięta z drugiej części II koncertu fortepianowego c-moll rosyjskiego kompozytora Siergieja Rachmaninowa

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!